Muzyka relaksu - muzyka tła

Muzyka relaksacyjna, muzyka tła -  profesjonalna muzykoterapia

Nie ma uniwersalnej recepty na dobrą muzykę. Każdy ze słuchaczy ma inny gust i oczekiwania. Mimo to, istnieją zasady, których przestrzeganie w przypadku kompozycji muzycznych, ich aranżacji czy też wykonań przynoszą zamierzone efekty. Ich przestrzeganie pozwala na produkcję nagrań spełniających wymogi muzykoterapii. Ta dziedzina jest stosunkowo młoda. Energiczny jej rozwój datuje się dopiero na lata 60-te ubiegłego stulecia.

Muzykoterapia w PRESS & MEDIA

My dziedziną tą zajmujemy się od kilkunastu lat. Początkiem tej wielkiej muzykoterapeutycznej przygody był kontakt z produktami Dana Gibsona. Dzięki swojej wielkiej pasji, został on przez wielu uznany za ojca profesjonalnej muzyki relaksacyjnej z elementem natury. To właśnie dzięki muzyce z jego kolekcji SOLITUDES zaraziliśmy się tą, trwającą  do dziś, wielką muzykoterapeutyczną pasją.

Terapia muzyką - modulacja fal mózgowych 

Wpływ muzyki na nasze samopoczucie jest znany od tysiącleci.  Muzykoterapia, jako jedna z dziedzin medycyny naturalnej osiąga dobre i bezinwazyjne efekty, dzięki wykorzystaniu modulacji częstotliwości fal mózgowych.  Dziedzina ta stale się rozwija i znajduje coraz większe zastosowanie, zarówno w leczeniu, jak i terapiach polegających po na poprawie samopoczucia.

Wartości terapeutyczne naszych produktów muzycznych

Staramy się, aby wszystkie produkty z naszej oferty charakteryzowały się wysokimi wartościami muzykoterapeutycznymi. Bez względu na to, czy są to produkty ściśle terapeutyczne, czy też profesjonalne tło, muzyka komponowana jest i aranżowana zgodnie z prawami określonymi w muzykoterapii.

Jakość i kompleksowa oferta

Brak jednoznacznej recepty na uniwersalną muzykę relaksacyjną działającą na każdego, wymusił na nas skompletowanie bardzo szerokiej palety profesjonalnych produktów, charakteryzujących się niezbędną  do uzyskania oczekiwanych efektów bardzo wysoką jakością nagrań. W ofercie znajduje się kilkaset pozycji muzycznych uwzględniających różne gusta, upodobania, a nawet chwilowe nastroje. Ulubione instrumenty, preferowane elementy natury, brzmienie, tempo czy sam klimat muzyki to elementy, których nie można sprowadzić do wspólnego mianownika. Posiadając odpowiednią wiedzę i doświadczenie nie powinno się nawet do tego dążyć.

Muzyka tła dla każdego odbiorcy

Rzetelna oferta firmy oferującej oprawę muzyczną imprezy, muzyczne tło firmy, pasażu handlowego, muzykę dla hotelu, muzykoterapię w wellness & spa lub gabinecie kosmetycznym, musi być odpowiednio szeroka i zawierać wszelkie elementy umożliwiające dopasowanie się do oczekiwań potencjalnego odbiorcy. Jedni lubią skrzypce, innych relaksuje  szum fal, są tacy, których nastój poprawia dźwięk samego fortepianu, jeszcze inni potrzebują brzmienia całej orkiestry symfonicznej. Bez względu na to, czego oczekuje klient, szeroka oferta produktów wydawnictwa PRESS & MEDIA zaspakaja potrzeby odbiorców o najbardziej wyszukanych gustach. Proponujemy nagrania marki własnej oraz największych światowych producentów – kanadyjskiego Solitudes czy niemieckiego VTM dr. Stein. Konsekwentnie pracujemy nad  rozszerzaniem naszej oferty, tak by jeszcze lepiej spełniała oczekiwania potencjalnych odbiorców.

Zapraszamy do naszych sklepów onlie:

www.solitudes.pl  -  kanadyjskie marki: SOLITUDES oraz AVALON

www.vtm.com.pl  - niemiecka marka VTM Dr. Stein  

Prawo

Prasa i media

  • muzyka relaksacyjna
  • muzykoterapia
  • prasa o nas
  • dla prasy
  •  

Społeczność

  • Facebook
  • Youtube
  • Współpraca
  • Polecamy
  •  
Press&Media Records © 2006 - 2021 | kontakt | napisz do nas | pressmedia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że używamy pliki cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.