Natural Sound Recording

Rejestracja dźwięków i odgłosów natury  

Początkiem naszej przygody z nagrywaniem dźwięków natury była inspiracja działalnością pioniera w tej dziedzinie, Kanadyjczyka Dana Gibsona. Początkowo nagrania robione były wyłącznie na potrzeby własnych produkcji muzykoterapeutycznych. Doświadczenie podczas pracy w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych oraz rejestracja spektakli teatralnych oraz wydarzeń muzycznych, pomogły nam w znalezieniu odpowiednich sposobów na to, aby rejestrowane przez nas dźwięki mogły charakteryzować się krystalicznym brzmieniem i jakością, która byłaby porównywalna z tą występującą w naturze.

Lepsze niż w naturze    

Wspomniane doświadczenie i pasja doprowadziły do powstania nagrań, które przebiły swą jakością to co w naturze usłyszeć może nasze ucho. Innowacyjne podejście do nagrań umożliwiło spotęgowanie efektów dźwiękowych oraz nową jakość w ich produkcji. Prawdziwie wyjątkowe efekty udało się nam osiągnąć w rejestracji i przekazie odgłosów falującego morza. Dzięki zastosowaniu techniki wielokanałowej, udało się nam uzyskać zupełnie nowy wymiar szumu morskich fal i odgłosów wody.      

Nie tylko natura

Pomimo, że rejestracja odgłosów natury to jedno z głównych zadań naszego działu zajmującego się rejestracją dźwięku, w terenie nie nagrywamy tylko i wyłącznie śpiewu ptaków, odgłosów lasu czy szumu morza i strumieni. Na życzenie klienta rejestrujemy każdy rodzaj dźwięku oraz gwarantujemy uzyskanie wyjątkowo dobrych efektów. Proponujemy między innymi: rejestrację odgłosów technologicznych  procesów przemysłowych dla potrzeb filmów instruktażowych i promocyjnych, archiwizację koncertów oraz wydarzeń artystycznych, zgrywanie planów filmowych, rejestrację trudno zgrywalnych dźwięków z ekstremalnie bliskich jak i dalekich źródeł. Używamy wszystkich rodzajów mikrofonów od piezoelektrycznych poprzez dynamiczne i pojemnościowe, do specjalistycznych typu shotgun lub stereofonicznych mikrofonów parabolicznych. Bez względu na to czy interesuje Cię odgłos piasku przesypującego się w klepsydrze, zakłócenie emisyjne w trudnym do określenie paśmie częstotliwości czy też podsłuch dzikich zwierząt lub innych obiektów emisji dźwięku, do których zbliżenie nie jest różnych przyczyn możliwe, postaramy się sprostać twoim oczekiwaniom. Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę.

Gwarantujemy:

- szybkie terminy realizacji zleceń
- profesjonalną rejestrację oraz obróbkę nagranego dźwięku
- dostarczenie materiału w postaci strumienia audio w dowolnym formacie
- rzetelne wyceny i kalkulacje oparte na czasie pracy
- przekazanie materiału na dowolnym nośniku danych

Prawo

Prasa i media

  • muzyka relaksacyjna
  • muzykoterapia
  • prasa o nas
  • dla prasy
  •  

Społeczność

  • Facebook
  • Youtube
  • Współpraca
  • Polecamy
  •  
Press&Media Records © 2006 - 2021 | kontakt | napisz do nas | pressmedia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że używamy pliki cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.