O nas

PressMedia opole

PRESS&MEDIA

To firma z wieloletnią tradycją. Obecnie zajmuje się zarówno działalnością wydawniczą, jak i produkcjami muzycznymi oraz multimedialnymi. Początki firmy sięgają roku 1994, kiedy pod nazwą KMS Multimedia konstruowała pierwsze multimedialne komputery PC przystosowane do obróbki dźwięku oraz produkcji filmowych. Dzisiaj grupa PRESS&MEDIA jest znanym i cenionym zarówno w Polsce jak i poza jej granicami wydawnictwem, producentem audio-video, dystrybutorem profesjonalnej muzyki tła oraz muzyki relaksacyjnej oraz dobrym partnerem w produkcjach multimedialnych z wykorzystaniem słowa muzyki i dźwięku.  W ofercie wydawnictwa, poza własnymi produkcjami słowno-muzycznymi, znajdują się również produkty czołowych światowych marek: kanadyjskie Solitudes, niemieckie VTM Dr. Stein.

Oferujemy

Nagrania słowa, muzyki i dźwięku, kompleksowe produkcje muzyczne, muzykę filmową, dubbing, synchronizację, rejestrację koncertów, planów filmowych oraz imprez, produkcję audiobooków, książek, czasopism, gazet, podręczników i bajek do słuchania, słuchowisk radiowych, reklamy, filmów promocyjnych i instruktażowych, przewodników głosowych, lektoratów, restaurację nagrań dźwiękowych. Posiadamy własną bazę muzyki i efektów dźwiękowych.

Rejestracja oraz produkcja słowa muzyki i dźwięku

To nasza największa pasja, gwarantujemy profesjonalną obsługę, wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Własne studia nagraniowe, profesjonalni lektorzy, aktorzy, prezenterzy, muzycy, kompozytorzy, dział grafiki oraz post-produkcji obrazu i dźwięku, gwarantuje kompleksową obsługę od pomysłu do gotowego produktu.

Zajmujemy się zarówno rejestracją jak i produkcją materiału audio, projektowaniem opakowań, oraz tłoczeniem dysków optycznych w ilościach od 500 sztuk do dowolnie wysokich nakładów.

Od roku 2006, po kilku przeprowadzkach nasze biura znajdują się w spokojnej dzielnicy mediów nazywaną Wyspą Pasieka. Przy ulicy Powstańców Śląskich 32a/1 na parterze nowego trzypiętrowego budynku można odwiedzić nas w dni robocze pomiędzy godziną 7:00 - 16:00. Pod tym adresem znajdują się biura wydawnictwa jak i nowoczesne studio nagraniowe b24studio.

Uwaga! Jeśli umówiłeś się wcześniej i stoisz pod biurem, które wygląda na zamknięte, zadzwoń pod numer kom. 605 3000 28. Po godzinie 16:00 drzwi biura ze względu na charakter naszej pracy zazwyczaj pozostają zamknięte.

Nasi klienci mogą korzystać z dużego bezpłatnego parkingu należącego do posesji. Wyposażony jest on w automatyczny szlaban wjazdowy oraz 24 godzinny monitoring. Na parking mogą wjechać jedynie osoby posiadające automatycznego pilota lub sześciocyfrowy kod do szlabanu. Jeśli stoisz pod szlabanem i nie masz kodu to zadzwoń do nas, a my otworzymy go automatycznie. 77 4231429 lub 605300028. 

Prawo

Prasa i media

  • muzyka relaksacyjna
  • muzykoterapia
  • prasa o nas
  • dla prasy
  •  

Społeczność

  • Facebook
  • Youtube
  • Współpraca
  • Polecamy
  •  
Press&Media Records © 2006 - 2024 | kontakt | napisz do nas | pressmedia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że używamy pliki cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.