Jak do nas trafić?

Jak trafić do PressMedia Opole

Wyspa Pasieka to znana w Opolu mała i bardzo spokojna dzielnica mediów, która znajduje pomiędzy rzeką Odrą, a kanałem Młynówka. Znajdują się tu siedziby Radia Opole, Nowej Trybuny Opolskiej, Drukarnia Opolgraf, Miejski Dom Kultury, Opolski Amfiteatr wraz z Muzeum Polskiej Piosenki oraz kryte lodowisko. Nasze bura znajdują się na parterze nowego trzypiętrowego w budynku przy ulicy Powstańców Śląskich 32a/1. Znajduję się on 50 metrów od koryta rzeki Odry po drodze do opolskiego ogrodu zoologicznego. Z górnych kondygnacji można podziwiać piękny widok na Nadodrzański Park Miejski.

Ulica Powstańców Śląskich to ulica leżąca w centrum miasta Opola. Jeśli ktoś zaplanuje przyjazd do Opola pociągiem lub autobusem to nie warto wsiadać do taksówki lub szukać autobusu miejskiego. Z dworca PKP Opole Główne można dojść do nas spacerem w ciągu 10 minut. Samochodem należy kierować się zawsze na samo centrum miasta, dworzec PKP oraz Hotel Mercure Opole znajdujące się na ulicy Krakowskiej będącej prawie w całości deptakiem miejskim.

Pieszo z Dworca PKP lub autobusowego - 750 metrów

Dochodzimy do małego ronda przed hotelem Marcure Opole, na którym zbiegają się dwie znane ulice: Krakowska oraz 1 go Maja. Kierujemy się w lewo ul. Wojciecha Korfantego wzdłuż historycznego budynku Poczty w Opolu. Po prawej stronie po kilku metrach mijamy Poliklinikę oraz okazały również historyczny budynek Komendy Policji w Opolu.

Po 250 metrach przechodzimy przez most na kanale Młynówka. Za mostem kierujemy się prosto, wyłożoną starym brukiem ulicą Księcia Jana Dobrego. Po 150 metrach drogi wiodącej nieco z górki, skręcamy w pierwszą z możliwych ulic w lewo. Przechodząc pod wąskim wiaduktem kolejowym znajdujemy się już na ulicy Powstańców Śląskich. Po 250 metrach po prawej stronie zobaczymy szlaban, za którym znajduje się wyłożony brukiem duży parking naszej posesji. W głębi, już z ulicy dostrzec można dużą trzypiętrową kamienicą, na której parterze, w środkowej jej części, znaleźć można przeszklone drzwi z napisem PRESS&MEDIA. Odległość od Dworca PKP to około 750 metrów.

Samochodem z nawigacją GPS

Prosimy ustawić adres Powstańców Śląskich 32 lub 34 w Opolu. Kod pocztowy 45-087.

Pod numerem 32 lub 34 po prawej stronie zobaczymy szlaban i znajdujący się za nim duży parking. W głębi nowy trzypiętrowy budynek (z żółtą elewacją). To numer 32. Na jego parterze mieści się wydawnictwo PRESS&MEDIA. Nasze bezpośrednie wejście znajduje się w środkowej części budynku. Są to przeszklone drzwi z napisem PRESS&MEDIA.

Samochodem z autostrady A4 z kierunku Wrocław, Legnica

Zjazd Opole znajduje się około 18 km od centrum miasta. Kierujemy się drogą E46 w kierunku Opola i przejeżdżamy miejscowość Dąbrowa. 2,5 km za Dąbrową na światłach przy starej stacji benzynowej skręcamy w prawo i kierujemy się na Opole. Przejeżdżamy miejscowość Wrzoski i wjeżdżamy od strony północno-zachodniej do miasta. Po prawej stronie mijamy Skansen Wsi Opolskiej oraz największe w regionie centrum handlowe Karolinka. Na dwóch kolejnych skrzyżowaniach ze światłami po minięciu centrum handlowego zachowujemy kierunek jazdy na wprost. Znajdujemy się na ulicy Wrocławskiej, którą jedziemy do samego końca Na trzecim skrzyżowaniu, na którym do wyboru mamy tylko w prawo lub w lewo kierujemy się w lewo i przejeżdżamy przez biały most z półkolistymi przęsłami nad rzeką Odrą. Bezpośrednio po przejechaniu mostu zachowując pierwszeństwo skręcamy ostro w prawo i znajdujemy się na ulicy Piastowskiej, którą to jedziemy do samego końca. Po lewej stronie ulicy Piastowskiej towarzyszy nam cały czas kanał Młynówka, którego nie powinniśmy przejechać. Koniec ulicy Piastowskiej to kolejne skrzyżowanie w kształcie litery T. Tam kierujemy się w prawo w wyłożoną brukiem ulicę Księcia Jana Dobrego, która wiedzie nas nieco z górki. Po zjechaniu na dół skręcamy w pierwszą w lewo i przejeżdżamy pod wąskim wiaduktem kolejowym. Uwaga! Pierwszeństwo mają pojazdy jadące z naprzeciwka. To jest już ulica Powstańców Śląskich. Po 200 metrach za wiaduktem po prawej stronie zobaczymy szlaban i znajdujący się za nim duży parking. W głębi nowy trzypiętrowy budynek (z żółtą elewacją) o numerze 32, na którego parterze mieści się wydawnictwo PRESS&MEDIA. Nasze bezpośrednie wejście znajduje się w środkowej części budynku. Na przeszklonych dużych drzwiach znajduje się napis PRESS&MEDIA oraz elektroniczny dzwonek. W przypadku, gdy drzwi są zamknięte (poza oficjalnymi godzinami pracy biura w dni robocze od 7:00 do 16:00) prosimy dzwonić pod numer: kom. +48 605 300 028.

Samochodem z autostrady A4 z kierunku Katowice, Kraków

Zjazd Opole nie jest najlepszym wyborem dla ludzi jadących z tego kierunku. Polecamy wybranie zjazdu Strzelce Opolskie i przejechanie przez tą miejscowość. Takie rozwiązanie zaoszczędzi kilkanaście kilometrów drogi. Ze Strzelec kierujemy się drogą E88 do drogi E94 w kierunku Opola i przejeżdżamy miejscowości Izbicko, Nakło oraz Walidrogi. Do Opola wjeżdżamy od strony południowo-zachodniej i jedziemy ulicą Strzelecką przechodzącą w Obrońców Stalingradu. Po przejechaniu mostu ponad torami kolejowymi trzymamy się lewego pasa i skręcamy w lewo w ulicę Armii Krajowej, która wiedzie nas przy torach aż do centrum Opola i dworca kolejowego Opole Główne.

W centrum Opola dojeżdżamy do małego ronda przed hotelem Marcure Opole, na którym to rondzie zbiegają się cztery znane ulice: Krakowska, 1 go Maja, Korfantego i po skosie Armii Krajowej. Kierujemy się prosto w ulicę Wojciecha Korfantego mijając Hotel po prawej stronie. Po lewej historyczny budynek Poczty w Opolu, po prawej, po kilkunastu metrach mijamy Poliklinikę oraz okazały również historyczny budynek Komendy Policji w Opolu. Po 250 metrach przejeżdżamy przez most nad kanałem Młynówka. Uwaga! Nie rozpędzajmy się na moście, bo za raz za nim nie skręcamy z godnie z pierwszeństwem, lecz włączając lewy migacz kierujemy się prosto, w wyłożoną starym brukiem ulicą Księcia Jana Dobrego. Po 150 metrach drogi wiodącej nieco z górki, skręcamy w pierwszą z możliwych ulic w lewo i przejeżdżamy pod wąskim wiaduktem kolejowym. Uwaga! Pierwszeństwo mają pojazdy jadące z naprzeciwka. To jest już ulica Powstańców Śląskich. Po 200 metrach za wiaduktem po prawej stronie zobaczymy szlaban i znajdujący się za nim duży parking. W głębi nowy trzypiętrowy budynek (z żółtą elewacją) o numerze 32, na którego parterze mieści się wydawnictwo PRESS&MEDIA. Nasze bezpośrednie wejście znajduje się w środkowej części budynku. Na przeszklonych dużych drzwiach znajduje się napis PRESS&MEDIA oraz bezprzewodowy elektroniczny dzwonek. W przypadku, gdy drzwi są zamknięte (poza oficjalnymi godzinami pracy biura w dni robocze od 7:00 do 16:00) prosimy dzwonić pod numer: kom. +48 605 300 028

Samochodem z kierunku Częstochowa, Warszawa - droga E46

Do Opola wjeżdżamy drogą E46 od strony północnej ulicą Częstochowską przechodzącą za skrzyżowaniem z alejami Witosa w ul. Ozimską. Od obwodnicy przejeżdżamy sześć skrzyżowań ze światłami i skręcamy i samym centrum Opola, 300 metrów za Centrum handlowym Opolanin mijanym po prawej stronie w lewo, w ul. Księdza Hugona Kołłątaja.. Po przejechaniu całej ulicy skręcamy w prawo i kierujemy się w stronę dworca kolejowego Opole Główne. Po 100 m dojeżdżamy do małego ronda przy hotelu Mercury Opole. Kierujemy się prosto w ulicę Wojciecha Korfantego mijając Hotel po prawej stronie. Po lewej historyczny budynek Poczty w Opolu, po prawej, po kilkunastu metrach Poliklinika oraz okazały również historyczny budynek Komendy Policji w Opolu. Po 250 metrach przejeżdżamy przez most nad kanałem Młynówka. Uwaga! Nie rozpędzajmy się na moście, bo za raz za nim nie skręcamy z godnie z pierwszeństwem, lecz włączając lewy migacz kierujemy się prosto, w wyłożoną starym brukiem ulicą Księcia Jana Dobrego. Po 150 metrach drogi wiodącej nieco z górki, skręcamy w pierwszą z możliwych ulic w lewo i przejeżdżamy pod wąskim wiaduktem kolejowym. Uwaga! Pierwszeństwo mają pojazdy jadące z naprzeciwka. To jest już ulica Powstańców Śląskich. Po 200 metrach za wiaduktem po prawej stronie zobaczymy szlaban i znajdujący się za nim duży parking. W głębi nowy trzypiętrowy budynek (z żółtą elewacją) o numerze 32, na którego parterze mieści się wydawnictwo PRESS&MEDIA. Nasze bezpośrednie wejście znajduje się w środkowej części budynku. Na przeszklonych dużych drzwiach znajduje się napis PRESS&MEDIA oraz bezprzewodowy elektroniczny dzwonek. W przypadku gdy drzwi są zamknięte (poza oficjalnymi godzinami pracy biura w dni robocze od 7:00 do 16:00) prosimy dzwonić pod numer: kom. +48 605 300 028

Samochodem z kierunku Poznań - droga E45

Do Opola wjeżdżamy drogą E45 od strony północnej ulicą Oleską. Od obwodnicy przejeżdżamy cztery skrzyżowania ze światłami i dojeżdżamy do ronda przy centrum handlowym Solaris z kinem Helios Konoplex. Na rondzie skręcamy w lewo i trzymając się pierwszeństwa dojeżdżamy do ulicy Ozimskiej, na której musimy wybrać jednej z dwóch kierunków jazdy w lewo lub prawo. Skręcamy w prawo i po 100 metrach skręcamy w lewo, w ul. Księdza Hugona Kołłątaja. Po przejechaniu całej ulicy skręcamy w prawo i kierujemy się w stronę dworca kolejowego Opole Główne. Po 100 m dojeżdżamy do małego ronda przy hotelu Mercury Opole. Kierujemy się prosto w ulicę Wojciecha Korfantego mijając Hotel po prawej stronie. Po lewej historyczny budynek Poczty w Opolu, po prawej, po kilkunastu metrach Poliklinika oraz okazały również historyczny budynek Komendy Policji w Opolu. Po 250 metrach przejeżdżamy przez most nad kanałem Młynówka. Uwaga! Nie rozpędzajmy się na moście, bo za raz za nim nie skręcamy z godnie z pierwszeństwem, lecz włączając lewy migacz kierujemy się prosto, w wyłożoną starym brukiem ulicą Księcia Jana Dobrego. Po 150 metrach drogi wiodącej nieco z górki, skręcamy w pierwszą z możliwych ulic w lewo i przejeżdżamy pod wąskim wiaduktem kolejowym. Uwaga! Pierwszeństwo mają pojazdy jadące z naprzeciwka. To jest już ulica Powstańców Śląskich. Po 200 metrach za wiaduktem po prawej stronie zobaczymy szlaban i znajdujący się za nim duży parking. W głębi nowy trzypiętrowy budynek (z żółtą elewacją) o numerze 32, na którego parterze mieści się wydawnictwo PRESS&MEDIA. Nasze bezpośrednie wejście znajduje się w środkowej części budynku. Na przeszklonych dużych drzwiach znajduje się napis PRESS&MEDIA oraz bezprzewodowy elektroniczny dzwonek. W przypadku, gdy drzwi są zamknięte (poza oficjalnymi godzinami pracy biura w dni robocze od 7:00 do 16:00) prosimy dzwonić pod numer: kom. +48 605 300 028

Prawo

Prasa i media

  • muzyka relaksacyjna
  • muzykoterapia
  • prasa o nas
  • dla prasy
  •  

Społeczność

  • Facebook
  • Youtube
  • Współpraca
  • Polecamy
  •  
Press&Media Records © 2006 - 2024 | kontakt | napisz do nas | pressmedia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że używamy pliki cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.