PRESSMEDIA Records

PRESSMEDIA Records to marka oraz logo, którym firmujemy produkcje własne oraz tworzone dla wybranych klientów, w roli wydawcy lub współwydawcy.

Są to produkcje muzyczne, słowno-muzyczne oraz multimedialne wydawane zazwyczaj na nośnikach optycznych, takich jak płyty AUDIO-CD,  CD-ROM, DVD oraz BD (Blu-ray Disc). Dużą część naszej produkcji stanowi specjalistyczna muzyka tła oraz profesjonalna muzyka relaksacyjna o wysokich wartościach muzykoterapeutycznych. Od kilku lat zajmujemy się również produkcją słuchowisk, bajek, książek, podręczników i czasopism do słuchania.  Produkty takie określane są ogólnie mianem audiobook-ów.  

Pressmedia Records w Polsce

Większość naszych dotychczasowych produkcji to płyty CD-ROM oraz CD-Audio przeznaczone na eksport. Od roku 2010 nasze produkty coraz częściej pojawiają się na krajowym rynku fonograficznym oraz nowym rynku produktów multimedialnych. Nowe technologie sprawiły, że coraz częściej produkujemy materiał audio w postaci wirtualnej, do sprzedaży w internetowej chmurze. Posiadamy doświadczenie i odpowiednie narzędzia do indywidualnego, optymalnego dostosowania materiału audio do tego typu sprzedaży. Tym, którzy chcą pozostać przy tradycyjnych, fizycznych nośnikach proponujemy szeroką gamę nowoczesnych opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych lub z kartonu.     

Wydawca, podwykonawca oraz koproducent 

Proponujemy materiał muzyczny do produkcji OEM, świadczymy usługi wydawnicze, produkcyjne oraz postprodukcji zarówno słowa jak i muzyki. Występujemy w roli podwykonawcy jak i wydawcy. Posiadamy duże nowoczesne zaplecze, własne wydawnictwo, studia nagraniowe oraz bazę lektorów do produkcji audiobooków, bajek i słuchowisk radiowych. Prowadzimy dystrybucję pośrednią oraz bezpośrednią produkowanych i importowanych przez nas produktów. Poszukujemy dystrybutorów regionalnych oraz partnerów do współpracy w zakresie produkcji multimedialnych.  

Kompleksowa produkcja audiobooków

Z uwagi na posiadanie kompletnego, własnego zaplecza proponujemy kompleksową produkcję audiobooków oraz słuchowisk. Począwszy od doboru głosów, profesjonalną redakcję tekstu z odpowiednim dopasowaniem do formy czytanej, poprzez mastering, projekt graficzny, produkcję nośników, aż do produkcji opakowań wraz z konfekcją i foliowaniem. Wszystko to możemy zrealizować w ramach jednego zlecenia, w wyjątkowo krótkim czasie.

Pola eksploatacji: radio, telewizja, odtwarzacz MP3, smartfon    

Jako jedni z nielicznych w Polsce dbamy o indywidualne dostosowanie strumienia audio do pola eksploatacji. Nie ma tu uniwersalnej recepty, ponieważ każde pole eksploatacji rządzi się swoimi prawami. Emisja materiału w radio ze względu na automatyczne procesory i kompresory emisyjne różni się znacznie od sposobu nadawania programu telewizyjnego. Inaczej słucha się książki, czy też muzyki w samochodzie, a inaczej przy użyciu telefonu komórkowego, smartfona, ipoda lub innego przenośnego odtwarzacza. Jeszcze inaczej słuchamy na dobrym sprzęcie audio w zaciszu domowym.   

Więcej informacji pod numerem telefonu: 77 4231426 oraz kom. 605300028

Prawo

Prasa i media

  • muzyka relaksacyjna
  • muzykoterapia
  • prasa o nas
  • dla prasy
  •  

Społeczność

  • Facebook
  • Youtube
  • Współpraca
  • Polecamy
  •  
Press&Media Records © 2006 - 2021 | kontakt | napisz do nas | pressmedia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że używamy pliki cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies. Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.